Tilbud!

Aria vase

Prisinterval: kr. 102.57 til kr. 138.90

Varenummer (SKU): F67A3-08C6E9FDB0FE Kategori: Varemærke:
Garanteret sikker betaling
Levering Leveringsoplysninger
LeveringLeveringstiden afhænger af varen, tilgængeligheden og leveringsadressen.
ReturneringFortrydelsesret og returnering

Transformér dit hjem til en moderne oase – Aria vase

Aria vase – Et minimalistisk design, der får hver blomst til at stråle med elegance

Hvorfor vælge Aria vase?

Er du på udkig efter en stilfuld vase, der både er praktisk og udtryksfuld? Aria vase fra Flakkee3D imødekommer dit ønske med sin raffinerede geometriske form og beroligende udstråling. Denne vase er helt vandtæt og velegnet til både friske og tørrede blomster, hvilket gør den til en stilren løsning uden at gå på kompromis med æstetikken. Den er en både praktisk og følelsesmæssigt værdifuld tilføjelse til dit hjem.

Hvad gør Aria vase speciel?

  • Vandafvisende design: Ideel til både friske blomsterarrangementer og tørrede planter uden bekymringer.
  • Minimalistisk håndværk: Skabt efter italiensk design for et elegant og rent udtryk.
  • Holdbart materiale: Robust og nem at vedligeholde, perfekt til daglig brug.
  • Forskellige størrelser: Tilgængelige i 18, 20 eller 25 cm for at passe til ethvert rum.
  • Avanceret 3D-printteknologi: Sømløs finish der sikrer lang levetid.

Perfekt til friske blomster og tørrede planter

Gør Aria vase til midtpunktet på dit spisebord med en livlig blomsterbuket. Stil den i entréen med en enkelt gren for et enkelt designstatement. Eller placer den i soveværelset som et subtilt blikfang, fyldt med stemningsfulde tørrede blomster.

Specifikationer for Aria vase

  • Materiale: Højkvalitets 3D-printet polyresin for en glat finish
  • Dimensioner: Fås i 18 cm, 20 cm og 25 cm højde
  • Farve/Finish: Mat Sort, Mat Hvid, Mat Lilac eller Mat Beige
  • Vedligeholdelse: Rengør med lunkent vand og en blød klud for vedvarende skønhed

Stylingtips

Kombiner den Mat Lilac version med pastelfarver for en blød og romantisk atmosfære. Placer den Mat Sorte version mod en lys baggrund for et stærkt kontrastfyldt og moderne look. Leg med høje og lave blomster for at tilføre leg og dynamik til dit interiør.

Vægt 0.150 kg
Farve

Mat sort, Mat hvid, Mat lilla, Mat beige

Højde

18 cm, 20 cm, 25 cm

Varemærker Flakkee3D

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Aria vase”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Indkøbskurv
Aria vase Flakkee3DAria vase
Prisinterval: kr. 102.57 til kr. 138.90Vælg muligheder
Scroll to Top